FindusonFacebook

Ciao!
Kindlasti kavatsed sa varsti Rooma tulla, seepärast sattusidki minu spikrisaidile.

Siit leiad kõik vajaliku et oma reisi iseseisvalt ettevalmistada. Rooma on kahtlemata  ainulaadne suurlinn maailmas. Nii nagu on võimalik ajaloo pealinna ühe hetkega jäädavalt armuda, nii sama kiiresti võid pettumuse osaliseks saada, kui vähese ettevalmistatuse tõttu, näitab Igavene Linn Sulle hoopis oma kaootilist, sagivat ja infonapilise metropoli palet.

Et Rooma Sind vääriliselt vastu võtaks, peaksid Sul olema hea tahe avastamiseks ning piisavalt teadmisi. Arvesta sellega et enamus siin oldud ajast, veedad kondides, kondides ja kondides.  Vanalinn ja seda ümbritsev lähim keskus on kompaktne, suures koguses vaatamisväärsusi pakkuv ala. Et iga siin tehtud samm elamust ja inspiratsiooni pakuks, et saaksid täiel rinnal Rooma ainulaadset hõngu tunda, peaksid teadma kuidas linnas orienteruda ja võimalikult hästi, uleliigset aega raiskamata ise toime tulla. Sihitult ringi lonkides, teadmata mida enda ees näed, jääb kauni vaate taha tühjus ja koju naastes vaid väsimus ja pettumus.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

monks

Sa võid ise kodutöö ära teha, veetes nädalaid, isegi kuid, kõiksugu teadmikute taga. Kahtlemata saab Su vaev tasustatud kui Rooma tänavatel äratundmise rõõmu ja suurt rahulolu tunned. 

Kui Sul omal käel uurimiseks aega napib, pakun hea meelega oma abi, sest ühe kohalikku sõbra teadmised ja kogemused on reisikorraldamisel "kulda väärt ". Töötan jätkuvalt et leiaksid siit kõik vajaliku selleks, et Sinu puhkus viperusteta kulgeks ja saaksid nautida maksimaalselt seda, mis Iidsel Linnal pakkuda on. 

Säästan Sind Rooma monumentide, obeliskide ja antiikskulptuuride ajaloolisest kirjeldusest – seda on internet ja kõiksugu reisijuhid täis.
Siit leiad selle, mis ühte külastajat kõige enam huvitab, mille kohta kindlasti küsimusi juba esitanud oled ja mis Roomas viibijale kõige hädavajalikum teada.


ChicksNiisis:

Kui need on küsimused mis Sind huvitavad. Kui tahad näha Roomat nii nagu Roomlased seda näevad.... astu edasi, minu Rooma nurgake on Sinu kasutuses!

Võid mulle alati kirjutada ja vastan hea meelega Sinu lisa küsimustele. ... kuid, enne kui oma maili teele saadad veendu kindlasti et oled hoolikalt saidil oleva informatsiooni läbi lugenud ja vastust Sinu küsimusele seal ei leidu. Pane tähele et kõik maili teel jagatav info on tasuta. Üritan vastata kõigile ja nii kiiresti kui võimalik, kuid pea alati meeles et tegemist ei ole info bürooga, vaid ühe inimesega, seepärast ole kannatlik kui Sinu esitatud küsimusele vastus viibib. 


Niisis, soovin Sulle mõnusat ja huvitavat eelööd ning loodan väga et armud Igavessde Linna, nii nägu see minuga ükskord juhtus!

Victoria - Sinu "oma inimene" Roomas.