Мои друзья
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Turizm

Turizm


about_meTean et enne kui minu poole abi saamiseks ja info järele pöördud, soovid teada veidi lähemalt kellega tegemist on. Paraku internetist, peale kunagise venemaa missitiitli võitmist, minu kohta palju ei leia.

Saagem siis lähemalt tuttavaks:
Nimi: Victoria Jakovleva - Di Cesare
Sündinud Tallinnas - Eestis

Rooma kolisin 2004 aasta sügisel. Olen abielus Marcoga ja mul on kaks silmarõõmu - Merilin ja Beatrice. Siin meie perepilt:

family"Victoria' Steps in Rome" on minu isiklik projekt, mille kallal töötan suure rõõmu ja naudinguga. See on kohaliku inimese abi ja nõu, alternatiivse ja positiivselt meeldejääva Rooma puhkuse korraldamisel. Samuti loodan et oma saidi abil suudan panna oma väikese panuse säästva, mõistliku individuaalturismi propageerimisele.

Minu töökaik Roomas on olnud kirju kuid kõik ametid on mind otsesel või kaudsel viisil kokku viinud Roomat uudistama tulnud reisijatega. Reisimine on tore tegevus meie elus, kuid seda siis kui see mõlemile poolele - nii vastuvõtvale maale kui selle külastajale kasu toob.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


You can contact me filling fields on this email form on the bottom.
If you can't see it cause you don't have flash player 9, you can also write me to:
info@victoriasteps.com

touristsIgavesest Linnast on saanud minu teine kodulinn ja hoian seda oma südames nagu Tallinnat. Igapäevaseid asju ajades, kõnnin tanavatel, mis täis ajaloo hõngu ja kirjeldamatut müstikat ning alati tuleb mõtteisse küsimus - kui kaua peab vastu Rooma hiiglaslikule turismi voolule, mis temast päevast päeva üle käib?

Näen et mõned Rooma tulnud inimesed on avatud, rõõmsad ja uudishimulikud, võttes tänuga vastu kõike mida siin kogevad ja tunnevad, teised aga mornid ja närvilised, tüdinenud, peas väsimus ja tühjus, tormates ikka veel jalgu halastamata ühest vaatamisväärsuset teiseni.

Kordaläinud reisi valem on maksimaalselt hästi omandatud info ja kogemused, küllaltki piiratud aja jooksul. Teadlik reisija õpib tundma külastatava maa tavasid ja kombeid ning on ennast kurssi viinud kohaliku elukorraldusega. Ta on alati avatud vastu võtma kõike, mis on teistsugune ja uus, oskab kohalikus keeles öelda "terepäevast" ja "tänan". Asjatundlik reisija paneb oma panuse ajaloo ja kultuuri pärandite säästmisele, külastades ebatraditsiooniliseid paiku samas vältides kuulsamate monumentide ja muuseumite külastamist ajal mil need kõige rohkem rahvastatud on. Teadlik reisija ostab vaid puhast kohalikku toodangut, toetades seega ka kohalikke väikeettevõtjaid ja vastuvõtva riigi majandust.

Töötan jätkuvalt et saaksid siit inspiratsiooni ja infot uute huvitavate võimaluste kohta et oma reisi rikastada ja meeldejäävamaks muuta. Otsin mugavaid ja kvaliteetseid majutus- ja huvitavaid meelelahutus võimalusi, häid söögikohti ja alternatiivseid ekskursioone - kõike seda, mida massiturism pakkuda ei suuda. Minu kaastöötajad on lahked, kohusetundlikud, oma ala tundavad inimesed, kes minu vaateid jagavad.
Kuna pakun personaliseeritud abi, hoian ennast pidevalt kursis kõikide küsimuste ja soovidega, mis inimestel Roomat külastades tekivad. Selles on mulle suureks abiks reisifoorumid ja minu külaliste vastukajad.

tourists_pisAvaldan siirast tänu kõikidele lähedastele ja sõpradele, kes mulle selles töös abi ja nõu on andnud, eriti aga:

Soovin Sulle võimalikult palju ilusaid elamusi Roomas.... muideks räägitakse et ära näha kõik mis Iidses Linnas olemas on, ühest elust ei piisa!