B&B Armunud Rüütel

San Giovani katedraalist pooleteise kilomeetri kaugusel, majas, mis ehitatud eelmise sajandi kolmekümnendatel aastatel, asub originaalse sisekujundusega, hästi hoolitsetud B&B. Romantilise nimega “Armunud Rüütel” majutus laiub maja viimasel korrusel (lift olemas) ja õigustab oma nime originaalse sisekujundusega ning ubase atmosfääriga. Kõikidest tubadest pääseb ilusale terassile, mis ääristatud lilledega ja kus on mõnus puhata peale pikki jalutuskäke Rooma keskuses, nautida päikeseloojangut, vaadet lumistele mägedetippudele ja sooja lõunamaist tuult.

See ööbimiskoht sobib suurepäraselt neile, kes soovivad tutvuda lähemalt ühe ehtsa itaalia kvartali elurütmiga. Maja läheduses on hulganisti armsaid kohalikke toidupoekesi, pizzabaare, kohvikuid ja restoraane. Maja asub tapselt ostutanava Via Appia Nuova ääres. Kõrval asuv metroopeatus “PONTE LUNGO” võimaldab kiire ja mugava joudmise:

  • Vanalinna – 10 min.
  • Keskraudteejaama Terminisse – 5 min.
  • Vatikani võtab aega umbes 15 – 20 min.

Lennujaamast on hea tulla linnalähirongiga FR1 (pilet 6 euro), mis peatub jaamas “TUSCOLANA”.

Maitsekalt sisustatud toad on varustatud kõige vajalikuga – TV, õhukonditsioneer, Wi-Fi. Iga toa juurde kuulb vanni- ja tualetruum koos yacuzzi vanniga. Sõbralikud perenaised - Natascia ja Alessandra hoolitsevad ise korraliku hommikusöögi eest, mis serveeritakse kas terassile voi külaliste tuppa (sõltub aastaajast). Orlandoinnamorato kõrget kvaliteti kinnitab fakt et see on meelispeatumispaigaks itaalia ärimeestele, advokaatidele ja teistele küllalt nõudlikele klientidele.

Hind:

2 inimest:  80 - 95 euro/ööpäev koos hommikusöögiga.

Hind sõltub turismihooajast ja peatumisperioodi pikkusest

Täpne info hindade ja broneeringutingimustest:
info@victoriasteps.com

Kohalejõudmise kaart:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _