Loft - Via Baccina

17 sajandist pärit, ehitiseni, milles aegu tagasi tegutses väike paberivabrik, on Colosseumist vaid 5 minutit (500 m.) jalutuskäiku.  Luksuslik loft asub ehitise viimasel - kolmandal korrusel. Suured aknad, vaatega Rooma vanalinna katustele on pööratud sisehoovi, mis hommikutundidel täis päikesevalgust.

Korteri asukoht voimaldab kerge ligipääsu kõikide tähtsamate vaatamisväärsusteni. Samas on käe ulatuses paljud restoranid ja pubid. Metroo peatus “CAVOUR” 200 meetri kaugusel.

Korter koosneb külalistetoast ja moodsast kööginurgast. Toas on nahkdiivan ja ümarlaud kuuele inimesele. Külalistetoast viib puidust trepp nishhi, kus on voodi kahele inimesele. Samast külalistetoast pääseb tualet- ja dushiruumi ja nishiga magamistuppa, kus on lai voodi kahele inimesele ja nishil voodi ühele inimesele. Korter on  täielikult renoveeritud 2007 aastal. Sisustusel on kasutatud puitlisandeid mis harmoneeruvad perfektselt heledate toonidega.

Kokku magamiskohti – 5

Varustus: nõudepesumasin, pesumasin, õhukonditsioneer, televiisor, triikraud, föön, gaasi/elektripliit, küpsetusahi, mikrolaineahi, kohvikeetia, külmkapp.

Hind:

kogu korter:  180 – 200 euro/öö.

Hind sõltub turismihooajast ja peatumisperioodi pikkusest

Täpne info hindade ja broneeringutingimustest: info@victoriasteps.com 

Asukoha kaart: asukohakaart:

Colosseo

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _