Studio – korter Lungaretta

Need kolm kompaktset korter – studiot asuvad Rooma kõige romantilisema rajooni Trastevere südames. Kõik kolm koretrit asuvad samas, 17-st sajandist pärit majas, mis asub Via della Lungaretta-l, ja mis on mõne sammu kaugusel Campo dei Fiori-st ja Piazza Navona-st.  Trastevere on kuulus oma erilise romantilise -”roomapärase” õhkkona poolest.  Asukoht on ideaalne et   alustada jalutuskäike – pea igale poole jouab jala, ja ka ideaalne mõnusaks päeva lõpetamiseks mõnes ubases restoranis või pubis. On ju Trastevere on kuulus oma heade restoraanide rohkuse poolest, siia armastavad tulla õhtustama nii kohalikud kui turistid.

Selle kvartali põhiliseks vaatamisväärsuseks on 1138 aastal rajatud kirik – Santa Maria in Trastevere. Garibaldi tänavat mööda jalutades, jõuad vaateplatsini Gianicolo pargis, kust avaneb unustamatu panoraam Rooma vanalinnale.

Uhistranspordi peatus asub majast 150 m. kaugusel. Fiumicino lennujaamast saat tulla FR1 siserongiga – väljumine peatus “TRASTEVERE” ja sealt edasi trammiga number 8, väljumine peatuses “PIAZZA SONNINO”,sealt juba jala 3 min.

Korterid on hiljuti renoveeritud, ning sisustatud lihtsas romantilises stiilis. Igas stuudios on kaks magamiskohta ja koosnevad:  magamisnurgast, kus lai kahene voodi, sööginurgast, täielikult varustatud kööginurgast ja dushi-tualettruumist.

Varustus: pliit, külmkapp, triikraud, televiisor, kondtsioneer.

Hind:

2 inimest:  90 -100 euro/öö.

Hind sõltub hooajast ja peatumisperioodi pikkusest.
Lähima info saamiseks kirjuta mailile:
info@victoriasteps.com või mvmbdicesare@gmail.com

Asukohakaart:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _