B&B “Rooma südames” 

See B&B on Rooma majutuste mänguväljalale astunud alles hiljuti, kuid vaga kindlalt ja jõuliselt.

Struktuuril on edukaks debüteerimiseks olemas kõik vajalikud iseloomustused: mugavalt ja hästi  varustatud toad, ideaalne asukoht ja Rooma kohta ülidemokraatlik hind. Siit ka isiklik soovitus, kui Sinu valik peatub just sellel B&B, tasub kohad broneerida nii varakult kui võimalik (soovitatavalt juba 2-3 kuud ette), sest selles öömajas täituvad kohad välkkiiresti!

Niisis, nagu eelnevalt mainitud on asukoht peatumiseks ideaalne – vanalinna südames, Piazza Navona ja Campo dei Fiori vahetuses läheduses, Basilika Sant Andrea della Valle vastas. Kohal on ka ajalooline tähtsus – kunagi asus basiiilika kohal Rooma esimene teater ja kõrval Rooma senat, mille treppidel mõrvati Julius Caesar. 

Kõikide kohustuslikke vaatamisväärsusteni jõuad siit jala, kõige kaugemal asetseva Colosseumini, on umbes 20 min. kõndi.

Maja ümbruses on rohkesti häid restoraane, baare ja pubisid. Käeulatuses on toidu poed ja shoppingutänavad. Maja juures mitmed uhistranspordi peatused kuid ühistranspordi kasutamine on selle B&B puhul minimaalne või hoopis mittevajalik.

Korter asub renessansi ajastust pärit ehitise neljandal korrusel (lift olemas). 2008-l aastal renoveeritud tubades on olemas kõik vajalik et Sa ennast puhkuse ajal hästi ja mugavalt tunneksid - kõik toad on varustatud eraldi dushi- ja tualetruumiga, konditsioneeri, televiisori, Wi-fi, seifi, külmkappi ja fööniga.

Tubade koristus ja linade vahetamine toimub iga kolme päeva tagant.

Hind:

2 inimest:  90-100 euro/öö

Täpne info hindade ja broneeringutingimustest:
info@victoriasteps.com  ja mvmbdicesare@gmail.com

Asukohakaart:

Piazza_Navona

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _