Romantiline B&B Allessandra'l külas.

See koht peaks ideaalselt sobima romantikutele, kes oma puhkuse veetmiseks valivad kohti mis täis loodust ja on muust maailmast eraldatud. Mis võiks veel parem olla – lilled, järv, mets ja erilline boheemlaslik koduaura Signora Alessandra majas! Leidsime selle koha täiesti juhuslikult, ühe oma Sabaudia avastusretke ajal. Eksisime abikaasaga mööda Sabaudia soolajärve kaldaäärset autoga sõites ära. Ühel hetkel, lõppes tee otsa ja metsa-pargi vahelt avanes maaliline vaade järvele, mille kaldal aed ja villa, mis tundus otse kui imeväel mõnest filmist meie ette toimetatud.

Kohe oli ka majakese pererahvas meil vastas ning märkamatult muutus meie omavaheline vestlus järjest elavamaks ja varsti leidsime end asju täis avaras köögis, kohvitasside taga muretult lobisemas. Selgus et Alessandra ja Franco üürivad oma imearmast kodu, kus ruumi rohkem kui küllaga ka Sabaudiat ja San Felice Circeot uudistama tulnud puhkajatele. Villa on kahekorruseline. Alumisel korrusel on suur ja ubane kaminasaal, klaverituba, köök, ja peremeeste magamistuba. Alumine korrus on pererahva päralt. Külalistele eraldatakse toad ülemisel korrusel. Kokku on seal neli kahekohalist omanäolist magamstuba ja uks uhekohalise voodiga tuba. Ühekohaline tuba moodustab kõrval asuva kahese toaga ja privaat dushi-tualet ruumiga suite-i. Ülejäänud kolme magamistoa vahel on teine, eraldi dushi-tualetruum.

Pea kõikidest tubadest on pääs rõdule. Majas on eriline hubane aura, seda nii tänu sisustusele kui ka tänu pererahva erilisele külalislahkusele – selline ehtne puhkuse kodu. Hommikuti serveerib Alessandra maitsvaid sarvesaiu ja kohvi otse järvekaldale korraldatud suvekööki, mis täis lilli ja näiliselt korrapäratult jäetud köögi nipet näpet. Õhtuti saab soovi korral tellida perenaise poolt valmistatud imehead pastarooga voi tulel grillitud liha. Järvel saab soita vesirattaga ja kanuuga. Vaatamata näilisele eraldatusele, on villa aasukoht vaga Sabaudia keskne. Linnakese keskusesse on koigest 3 minutit autosõitu. Toidumarket on jalutuskäigu kaugusel. Ligidal on ka peatus kust saab bussile mis viib otse Sabaudia kuulsasse düüniranda. Sabaudia keskuses on aga kõike mida üks puhkaja hing ihaldab – shoppingu tänav, suurepärased restoraanid, värske juurvilja ja puuvilja marketid, ala on kuulus ka mozarella di bufala valmistajate poolest, peale selle pakuvad kohalikud kaupmehed suurepärast ehtsat oliiviõli, kitse juustu ja toorsinki.

Hinna sees:

  • hommikusöök
  • voodipesu
  • käterätid

Lisateenusena pakutakse:

  • õhtusöök
  • pesumasina kasutamine
  • kanuu laenutus
  • vesiratta laenutusHind:

Hind:
2 inimest:  alates 80 euro/oo tuba kahele

Hind sõltub peatumise perioodi pikkusest ja hooajast.

Täpne info hindade ja broneeringutingimustest:
info@victoriasteps.com  ja mvmbdicesare@gmail.com

Sabaudia

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _